Lopšelis – darželis įsijungė į Lietuvos „Saulučių“ pedagogių draugystės projektą

Lopšelis – darželis įsijungė į Lietuvos  „Saulučių“ pedagogių draugystės projektą

Gegužės 11 d. lopšelio – darželio pedagogių komanda E. Alonderienė, J. Spiridonovienė, R. Drungėlienė, B. Razutienė pirmą kartą vyko į respublikinį tradicinį lopšelių – darželių, pasivadinusių „Saulutės“ vardu, renginį.
Šį kartą metodinę – praktinę konferenciją „Šiuolaikinis vaikas ir jo žaidimų įvairovė“ organizavo Telšių kolegės. Pranešimus skaitė, patirtimi dalinosi Pakruojo, Kupiškio, Joniškio, Raseinių, Gargždų, Alytaus, Mažeikių, Klaipėdos, Jonavos, Kauno, Šiaulių ir Telšių lopšelių – darželių komandos. Medžiagą „Kaip mes žaidžiame teatrą“ apie mūsų darželio teatrinį ugdymą pristatė direktorė B. Razutienė. Bendraminčių sambūris buvo labai įdomus ir naudingas. Parsivežta idėjų, įgyta naujų draugų, pasinaudota galimybe giliau susipažinti su žemaitijos sostinės istorija ir paveldu.