Konkursas ,,2024 m. Saugiausia ikimokyklinio ugdymo įstaiga”

Balandžio 22 d. ,,Boružėlių” grupės komanda, su mokytoja Danguole Kubiliene, dalyvavo konkurse ,,2024 m. Saugiausia ikimokyklinio ugdymo įstaiga”. Konkursą organizavo Klaipėdos apskrities VPK. Konkurso tikslas – ugdyti ikimokyklinio ugdymo įstaigų vaikų saugaus elgesio kelyje įgūdžius, formuoti teigiamą vaikų požiūrį į policiją ir stiprinti socialinę partnerystę.

Konkurse dalyvavo 5 komandos. Komandos paruošė prisistatymus, dalyvavo įvairiose rungtyse. Vaikai demonstravo , kaip teisingai važiuoti paspirtukais,  atsakė į teorinius klausimus apie saugų eismą, dėliojo dėlionę, žiūrėjo video ir komentavo, kas pasielgė neteisingai. Paskutinė užduotis buvo žinių patikrinimas  apie saugų elgesį buityje.

Vaikams sekėsi puikiai. Nors į finalą nepatekome, bet grįžome laimingi, su dovanomis ir praturtėję žiniomis.