Naujienos

Vasario 16-osios veiklos ,,Saulutės“ darželyje

Aktyvūs buvo „Lašiukų“ grupės vaikai, kurie vasario 14 dieną, Vasario 16-ąją paminėjo aplankydami Plungės biblioteką ir dalyvaudami edukacinėje veikloje ,,Kas ta mano Lietuva“. Taip pat dalyvavo tarptautiniame projekte „Langas į Lietuvą“, kurio tikslas – skatinti Lietuvos ir užsienio šalių švietimo įstaigų bendravimą ir bendradarbiavimą, siekiant plėtoti vaikų supratimą apie Lietuvą, atskleidžiant jos identitetą, pasitelkiant meninę vaizduotę ir saviraišką.

Vasario 15 dieną darželyje vyko šventinis minėjimas „Lietuva vaiko širdyje“, skirtas Lietuvos valstybės atkūrimo dienai paminėti. Vaikai dovanojo skambias dainas, eiles, šokius ir gerą nuotaiką! Šventę organizavo ir vedė meninio ugdymo mokytoja Lolita L.

Išradingai šią šventę paminėjo ir „Drugelių“ grupės vaikai, savo padarytomis trispalvėmis gėlytėmis sveikino praeivius su Lietuvos gimtadieniu, dėdės ir tetos buvo labai patenkinti ir dėkojo mažiesiems savo šalies patriotams.