Vaikus aplankė Velykų kiškutis

Šv. Velykos didžiausia ir spalvingiausia pavasario šventė,  kuri pažadina gyvybę. Ugdytiniai su mokytojomis ruošėsi gražiausiai pavasario šventei. Pasipuošė savo grupes, kalbėjo apie šventės papročius ir tradicijas. Veiklos metu atliko įvairias užduotėles – piešė, aplikavo, atliko įvairius bandymus ir eksperimentus su kiaušiniais.

Visi smagiai sugūžėjome į darželio kiemą, kur vaikų jau laukė Velykų kiškutis.  Kiškutis visus pasveikino sulaukus Šv. Velykų, pasidžiaugė gražiai išmargintais margučiais. Visi drauge šokome ratelius, žaidėme žaidimus. Vaikai su nekantrumu laukė to momento, kada galės ridenti margučius, sužinoti kieno margutis pats stipriausias. Visi suskubome į grupės aikšteles, kur vaikų laukė kitos linksmybės.