Ugdyti padės naujos edukacinės erdvės

Vaikučiai, grįžę po atostogų, galės džiaugtis naujomis edukacinėmis erdvėmis. Laiptines užpildė planetos, pasaulio ir Lietuvos žemėlapiai, skaičiai, raidės. Koridoriuose – galimybė aktyviau judėti: šokinėti, bėgioti pagal kryptis. Mokytis ir įtvirtinti laiko sąvokas padės ant sienos tiksintis laikrodis, rodantis darželio dienotvarkę. Pojūčių lavinimui pagamintos skirtingų paviršių ir spalvų lentutės. Nedūžtantys akriliniai veidrodžiai paprasta, bet veiksminga priemonė savo veido, kūno, gestų, emocijų tyrinėjimui ir pažinimui.

Vidaus interjeras pasipildė naujomis spalvomis, sukurta malonesnė, jaukesnė, funkcionalesnė ugdymo aplinka, kuri leis mažiesiems patirti savarankiško atradimo džiaugsmą!