Su džiaugsmu startavo mergaičių futboliukas

Lapkričio mėn. darželyje džiaugsmingai startavo bendras ,,Disney“ ir UEFA projektas ,,Playmakers“. Pirmojo susitikimo metu „Nykštukų“, „Meškučių“, „Ežiukų“ grupių mergaitės drauge su mokytojomis Jolanta, Laima, Ingrida pasinėrė į stebuklingą futbolo pasaulį. pradėjo programos ,,Ledo šalis II“ nuotykius. Pasakojant šiauriečių istoriją, buvo lavinami kūno judesiai, pusiausvyra ir koordinacija, greitis bei judėjimas su kamuoliu.

Programa yra iškėlusi tikslus:

• supažindinti mergaites su futbolu suteikiant joms sukurtą aplinką, kurioje daugiausia dėmesio skiriama pramogoms, draugams ir futbolui;
  • įgyvendinti naują pritaikytą treniravimo metodiką, kurioje vaizduotė (įkvėpta „Disney“ istorijų ir personažų) naudojama kaip treniruočių ir futbolo įgūdžių mokymosi priemonė;
  • gerinti mergaičių gyvenimo įgūdžius, pagrindinius judėjimo įgūdžius ir futbolo pagrindus skatinant visą gyvenimą truksiančią draugystę su futbolu.

Mažosios futbolininkės su nekantrumu laukia vis naujų nuotykių.