STEAM savaitė ,,Lesyklėlės paukšteliams‘‘

Lapkričio 27 – gruodžio 1 dieną darželyje buvo įgyvendintas STEAM projektas  ,,Lesyklėlės paukšteliams‘‘. Projekto tikslas buvo : gaminti lesyklėles paukšteliams iš antrinių žaliavų, mokyti tausoti gamtą, globoti paukštelius žiemą.  Ugdytiniai įtvirtino žinias apie paukščius, ugdė globos ir atsakomybės jausmą. Veiklų metu, susipažino su Lietuvoje žiemojančiais paukščiais, mokinosi iš antrinių žaliavų gaminti lesyklėles. Sužinojo, kuo galima paukščius lesinti bei apie jų gyvenimo būdą, reikšmę žmonių gyvenime.

Buvo pagaminta, papuošta daug lesyklėlių. Tikras džiaugsmas paukšteliams! Visos lesyklėlės buvo pakabintos grupių aikštelėse ant medžių šakų, gyvatvorės šakelių  šalia grupių langų, kad būtų galima jas matyti ir džiaugtis kasdien. Buvo pasirūpinta ir maisteliu paukšteliams (įvairūs grūdeliai, trupinėliai, sėklos), taigi, paukšteliai tapo dažni lesyklėlių lankytojai.