Sporto šventė ,,SPORTUOJANTYS VAIKAI – ŠAUNŪS DRAUGAI“ užbaigė mokslo metus

Nuo pat ryto darželio kieme skambėjo nuotaikinga muzika, kuri patraukė ne vieno praeinančio smalsuolio dėmesį, kurie galėjo spėti, kad darželyje vyks kažkoks gražus renginys. Jau visai baigiantis mokslo metams dar kartą visi darželio vaikučiai su šūkiais: ,,Kodėlčiukai šaunuoliai!“, ,,Boružiukai -pirmyn!“, ,, Sportuosim, kiškučiai“, ,,Sportas būtinas visiems“, susirinko į išpuoštą darželio teritoriją, kur vyko visų laukiama, nuotaikinga sporto šventė ,,Sportuojantys vaikai – šaunūs draugai“. Mažųjų sportininkų palaikyti atėjo ir sirgaliai- mamos, darbuotojai.
Skambant muzikai atžygiavo kiekvienos grupės komanda , apsirengusi pasirinktos spalvos marškinėliais. Šventės organizatoriai – sporto treneriai- auklėtojos ( Laima Salienė, Ingrida Gripiokina, Regina Montvydienė, Albina Narmontienė) paskelbė šventės pradžią ir pasiūlė sugiedoti darželio himną. Šventę paįvairino gražūs ir nuotaikingi grupių prisistatymai, kurie buvo palydėti gausiais plojimais. Kad žaidynės vyktų sklandžiai, treneriai supažindino komandas su žaidimo taisyklėmis, ir tik tada visi pajudėjo puoštų aikštelių link, kur laukė sudėtas sporto inventorius įvairioms rungtims . Na, ir užvirė tikra kova tarp paralelinių grupių! Auklėtojos buvo sugalvojusios įdomių rungčių, todėl visi norėjo dalyvauti, nepasiduoti ir laimėti. Tačiau rungtys baigdavosi tai vienos grupės laimėjimu, tai kitos pralaimėjimu, bet visur nugalėjo draugystė, pasibaigusi vaikų plojimais abiejoms rungtyniaujančioms komandoms.
Labai gražiai rungtyje su šokinėjimo maišais varžėsi ,,Kodėlčiukų“ ir ,,Varpelių“ grupės, ,,Meškučiai“ ir ,,Ežiukai“ vieni kitiems nepasidavė lenktynėse lįsdami per tunelį ir kamuolio ridenimo ant parašiuto rungtyje. ,,Drugeliams“ ir ,,Kiškučiams“ įdomiausia rungtis buvo – virvės traukimas. ,,Drugelių“ grupės vaikai truputėlį jaudinosi, ar pasiseks laimėti, nes tą dieną jų buvo daug mažiau negu draugų iš priešininkų grupės. Bet ir čia nugalėjo draugystė ir plojimai. ,,Boružėlių“ grupės vaikai linksmai varžėsi šokinėjimo kamuoliais rungtyje, o ,,Lašiukų“ grupės komandos išmėgino savo jėgas vikrumo rungtyje, bėgdami per kliūtis. Tačiau garsūs šūkiai ,,greičiau“, greičiau“ ne visiems padėjo greitai įveikti rungtį ir laimėti.
Pačios mažiausios darželio ,,Grybukų“ ir ,,Pagrandukų“ grupės savo aikštelėse taip pat sportavo. Vieni lindo per tunelį, kiti spardė kamuolį, treti pasiėmę už virvutės kartu su auklėtoja ėjo per kliūtis.
Šventė baigėsi, tačiau pralaimėjusių nebuvo. Kiekvienos grupės vaikai buvo apdovanoti didžiuliais ,,saldainiais“. Vaikai dar ilgai neskubėjo į grupes, mėgavosi gražiu oru, šoko, žaidė, dainavo.