Naujienos

Solidarumo bėgimas 2020 m.

        Organizacija ,,Gelbėkit vaikus“ pakvietė visas ugdymo įstaigas jungtis prie organizuojamos akcijos ,,Solidarumo bėgimas 2020“, kuri skirta 75 metų gimtadienio sukakčiai paminėti, kai pirmą kartą buvo išleista visų mylima knyga apie šauniąją Pepę Ilgakojinę. Prie šios gražios iniciatyvos prisijungė ir lopšelio – darželio ,,Saulutė“ vaikučiai, tėveliai ir pedagogai. Vaikai ieškojo šeimos rėmėjų, kurie už nubėgtus kilometrus  galėtų paremti akciją simboline euro centų suma. Spalio pirmą dieną, Solidarumo bėgimą pradėjo Pepė Ilgakojinė, prieš tai pakviesdama vaikus į nuotaikingą mankštą, o darželio direktorė, tardama sveikinimo žodį, palinkėjo visiems geros nuotaikos, ištvermės, saugaus bėgimo, įveikiant numatytus bėgimo atstumus. Mažieji bėgikai suko ratus darželio teritorijoje, didieji, vedami Pepės, ryžosi kilometrus įveikti ilgesnėje distancijoje, už darželio teritorijos. Gražus saulėtas rudeninis oras, pakili džiugi nuotaika suteikė galimybę visiems dalyviams sėkmingai įveikti bėgimo kilometrus. Šventės pabaigoje visi dalyvavusieji džiaugėsi gautais diplomais ir dovanėlėmis. Tėveliai, kurie aktyviai dalyvavo renginyje, taip pat neliko nuošalyje – apdovanoti padėkos raštais. Bėgimo metu surinkta parama paskirta vaikams, augantiems sunkumų patiriančiose šeimose, taip pat Ukrainos vaikams, kurie nuo neramumų šalyje patiria daug pavojų. Už tai atsakinga organizacija ,,Gelbėkit vaikus“. Pepei Ilgakojinei lieka džiaugtis vaikų dovanotais spalvotais balionais su geriausiais palinkėjimais, ir laukti kada vėl bus pakviesta apsilankyti darželyje.