Naujienos

Respublikinio projekto “Sveikatiada” iššūkis “Pusryčiai madinga”

Tęsiasi respublikinis projektas ,,Sveikatiada”. Nauja jo veikla – ,,Pusryčiai madinga”. Į šią veiklą noriai įsijungė ,,Grybukų“ ir ,,Pagrandukų“ grupių mažieji ugdytiniai kartu su mokytojomis Rolanda ir Zita.

Veiklos tikslas – kalbėti apie pusryčių svarbą, žinoti, kad sveiki pusryčiai lemia gerą savijautą visai dienai, kad sveikai pusryčiauti reikia ne tik įstaigoje, bet ir namuose. Mokytoja pateikė smagių užduotėlių apie sveikuoliškus bei gardžius pusryčius. Visi drauge stengėsi  įveikti šį iššūkį. Vaikai mokėsi kruopų pavadinimų, mėgino nustatyti, kokia košė skaniausia, iš kokių kruopų dažniausiai mama ją verda. Labiausiai vaikų mėgstama tiek namuose, tiek darželyje – manų kruopų košė. Kad būtų skanu valgyti, būtina išmokti gražiai paserviruoti stalą.

Tikime, kad informacija apie pusryčių būtinumą padeda formuoti sveikos gyvensenos įpročius mažiesiems.