Prasidėjo liaudiškos grupių vakaronės

Nuo š.m. lapkričio 18 d. iki gruodžio 4 d. lopšelyje – darželyje vyks grupių rudens, advento vakarojimai, skirti regioniniams metams. Vaikučiai vakaros kartu su tėveliais, seneliais, sesutėmis ir broliukais. Kiekviena grupė pasirinko savo vakaronės temą.
Lapkričio 18 d. „Boružėlių“ (priešmokyklinio ugdymo) grupės vaikai ir svečiai jau pabuvojo „Senolių seklyčioje“. Lapkričio 19 d. „Kiškučių“ grupės (5-6 m.) vaikai vakaronėje „Sukasi girnelės“ mokė vilką, kaip išsikepti duonelę.
Kitų grupių renginiai vyks:
Lapkričio 24 d. –  „Drugelių“ grupės (5-6 m.) „Šv. Martyno (Ožio) diena“;
Lapkričio 26 d. – „Meškučių“ grupės (4-5 m.) „Duonelės kelias“;
Lapkričio 26 d. – „Kodėlčiukų“ grupės (3-4 m.) „Malonus rudens vakaras“;
Lapkričio 27 d. – „Nykštukų“  grupės (priešmokyklinio ugdymo) „Rugių šventė“;
Gruodžio 1 d. – „Varpelių“ grupės (3-4 m.) „Vieną advento vakarą“;
Gruodžio 2 d. – „Lašiukų“ grupės (priešmokyklinio ugdymo) „Mes maži piemenukai“;
Gruodžio 4 d. – „Ežiukų“ grupės (4-5 m.) „Advento vakaronė“.
Kviečiame aktyviai dalyvauti, pagilinti folklorines žinias ir pasidalinti jomis su kitais. Siūlome keletą praėjusių vakaronių akimirkų, daugiau rasite prie grupių renginių.