Lopšelio – darželio projektas „Kur randi tu, rudenėli, šitiek nuostabių spalvų?“

Pirmasis mokslo metų lopšelio – darželio projektas „Kur randi tu, rudenėli, šitiek nuostabių spalvų?“ apjungė keletą įvairių renginių ir veiklų. Jose dalyvavo ne tik ugdytiniai, bet ir bendruomenės nariai, socialiniai partneriai.
Rugsėjo 21 – 25 dienomis Plungės M. Oginskio meno mokyklos dailės skyriaus mokiniai, vadovaujami mokytojų Ž. Meištininkienės ir V. Simučio, piešė metų laikus ant lopšelio-darželio tvoros. Šią idėją spalio 6 d. visų grupių pramoginėje kūrybinėje veikloje lauke toliau įgyvendino mažieji darželio dailininkai iš „Kiškučių“ ir „Drugelių“ grupių (5-6 m.) ir priešmokyklinukai – „Lašiukai“, „Boružėlės“, „Nykštukai“. Tuo metu darželio jaunesniųjų grupių vaikučiai („Varpeliai“, „Kodėlčiukai“, „Ežiukai“, „Meškučiai“) ant vejos kūrė darbelius iš sodo, miško, daržo rudens gėrybių. Patys mažiausieji kreidutėmis margino darželio šaligatvius. Organizacinius, meninius kūrybinės veiklos įgyvendinimo reikalus tvarkė priešmokyklinio ugdymo pedagogės V. Latakienė ir D. Kubilienė.
Vyresniųjų grupių kūrybos nuotraukos iškeliavo į „Vivacolor“ organizuojamą piešinių konkursą  „Darželio spalvos 2015“. Kviečiame visų grupių tėvelius palaikyti ir balsuoti. http://plus.lrytas.lt/darzelio-spalvos/
Tėveliai su vaikais papuošė grupių rūbines, laiptines ir jungiamąjį koridorių moliūgais, pavirtusiais keisčiausiomis būtybėmis ir daiktais. Darbuotojai surikiavo savo kūrinius lauke „Linksmųjų moliūgų paradui“.
Spalio 16 d. projektas baigsis pramoga salėje „Moliūgo išdaigos“.

M. Oginskio meno mokyklos mokiniai dekoruoja tvorą

​​Pramoginė kūrybinė veikla lauke

​”Linksmieji moliūgai”