Konkurse „Pasielgau žemaitėška žuodė“ laimėjome pirmą vietą!

2015 m. lapkričio 11 d. Plungės žemaičių kultūros draugija „Gondinga“, puoselėdama žemaičių tarmę, organizavo Žemaitijos regiono konkursą „Skaitymai žemaitiškai“. Konkurse buvo kviečiami dalyvauti tiek patys jauniausi ikimokyklinio amžiaus vaikai, tiek suaugusieji.
Plungės viešosios bibliotekos salėje dalyvavo ir lopšelio – darželio „Saulutė“ priešmokyklinio ugdymo auklėtiniai Deimantė Gustytė („Lašiukai“) ir Kajus Vaicikauskas („Nykštukai“). Vaikus konkursui ruošė meninio ugdymo mokytoja Janina Norkevičienė.
Kajus sekė sakmę „Diekou vuolungė nager vondens ėš opės“, o Deimantė – „Pasaka be galą“.
Kompetentinga vertinimo komisija Deimantę Gustytę pripažino konkurso nugalėtoja ikimokyklinio ir priešmokyklinio amžiaus vaikų tarpe.  Lapkričio 20 d. Deimantė atstovaus Plungę II-jame skaitovų konkurso etape Skuode. Be įvertinimo neliko ir Kajus – jis gavo padėkos raštą.