Naujienos

Į kiemą šaltukas kvietė vaikus pokštauti

Sausio 22 dieną Šaltukas ir Besmegenis pakvietė visus į žiemos šventę ,,Šaltuko išdaigos“. Tikriausiai nerasime nieko, kas galėtų būti smagiau ir džiaugsmingiau už linksmąsias žiemos šėliones.

Pirmiausia vaikai pasimankštino grupėse, stebėdami Šaltuko atsiųstą video įrašą. Apšilę ir pajudėję visi skubėjo į lauką, kur reikėjo įvykdyti Šaltuko pateiktas užduotis, spėti pažaisti limpančiu sniegu. Pasklidę po visą darželio teritoriją vaikai lipdė senius besmegenius, kirminėlius, juos spalvino, iš pačių sušaldytų spalvotų ledo plytų statė ledo pilis, dangoraižius, kasė tunelius, darė sniego labirintus, ant sniego piešė gėles, pūtė ledinius muilo burbulus, gamino sniego ledus. Šaltukas ir Besmegenis prašė nuotraukų prisiminimui iš šventės, tad visi stengėsi įsiamžinti. Didžiausias siurprizas laukė grįžus į grupes – ten išdaigininkas Šaltukas paslėpė saldžiąsias dovanas. Reikėjo pastangų, kol dovanos buvo surastos, o kiek tai suteikė džiaugsmo!

 Visi šventės dalyviai dėkojo organizatoriams – mokytojoms Daivai, Rolandai, Deimantei, Zitai ir meninio ugdymo mokytojai Janinai.