Naujienos

Įdomios ir naudingos patirtys respublikinėje metodinėje – praktinėje konferencijoje „Būti komandos dalimi“

Gegužės 3 d. keturios lopšelio – darželio pedagogės (auklėtojos R. Drungėlienė ir S. Lukienė, logopedė B. Stanevičienė, direktorė B. Razutienė) dalyvavo Jonavos lopšelio – darželio „Saulutė“ organizuotoje respublikinėje ikimokyklinių įstaigų, turinčių „Saulutės“ vardą, metodinėje – praktinėje konferencijoje „Būti komandos dalimi“. Prieš konferenciją turėjome atlikti namų darbus: leisti vaikams nufotografuoti darželio vietas, kurias nori parodyti kitiems Lietuvos „Saulučių“ vaikams ir papasakoti, kodėl jas pasirinko, padaryti interviu su vaikais „Kas yra kapitonas“. Kolegės jonavietės vaikų nuotraukas sudėjo į knygą, o iš gyvų vaikų pasisakymų sumontavo filmuką.

Konferencijos darbotvarkė buvo įdomi ir naudinga. Pasidžiaugėme Jonavos „Saulutės“ edukacinėmis erdvėmis, išklausėme Lietuvos vadybininko, derybų konsultanto, buriuotojo, kapitono, kaučerio, lektoriaus Pauliaus Kovo motyvacinę paskaitą „Gyvenimas audroje“.

Puikių emocijų patyrėme Kunigaikščio Vaidoto mechanizuotajame pėstininkų batalione. Turėjome galimybę sužinoti susikūrimo istoriją, pažygiuoti, pajusti važiavimo šarvuočiu „malonumą“, parungtyniauti, susipažinti su ginklais ir juos išbandyti, pasisotinti kareiviškais pietumis. Išsiskirstėme apdovanotos, laimingos, paragavusios firminio Janinos ir Jono ragaišio – kepaišio. Sekantį Lietuvos „Saulučių“ sambūrį organizuoti burtai lėmė kaunietėms.