„Drugeliai“ atstovavo darželiui Lietuvos ikimokyklinio ugdymo įstaigų projekte „Lietuvos mažųjų žaidynės 2017“

Antrą kartą lopšelio-darželio atstovai dalyvavo Lietuvos mažųjų žaidynėse. Šį sykį ginti darželio garbę buvo patikėta priešmokyklinio ugdymo grupei „Drugeliai“ (prišmokyklinio ugdymo pedagogė R. Drungėlienė).
Kovo 29 d. I-ąjį žaidynių etapą šauniai organizavo Plungės lopšelis-darželis „Vyturėlis“. Viso projekto sumanytojai respublikinė ikimokyklinio ugdymo įstaigų kūno kultūros pedagogų asociacija (RIUKKPA), rėmėjai – Lietuvos tautinis olimpinis komitetas, kūno kultūros departamentas prie Lietuvos vyriausybės ir kt.
I-ąjame etape varžėsi keturių Plungės lopšelių-darželių: „Vyturėlis“, „Raudonkepuraitė“, „Rūtelė“ ir „Saulutė“ komandos. Tiksliausiai ir greičiausiai estafetes įveikė lopšelių-darželių „Vyturėlis“ ir „Raudonkepuraitė“ mažieji olimpiečiai – jie ir pateko į II-ąjį etapą. Sveikinimai nugalėtojams!
Mūsų atstovai: Gustė P., Emilija M., Mantė M., Vakaris V., Ignas P. ir Eimantas D. liko ketvirti, tačiau nenuliūdo, nes dalyvavo smagiame renginyje ir visi buvo apdovanoti.