Naujienos

Darželinukų sporto šventė

2022 m. gegužės 20 dieną ,,Lašiukų“ grupės mokytoja Vida L. ir ,,Boružėlių“ grupės mokytoja Danguolė K. su savo ugdytiniais smagiai leido laiką ,,Darželinukų sporto šventėje“ Žemaitijos suvenyro sporto salėje, kurią organizavo Plungės sporto ir rekreacijos centras.

Sportuoti susirinko visų miesto ikimokyklinio ugdymo įstaigų mažieji, kurie vos tilpo didžiulėje sporto salėje. Susirinkusius pasveikino šventės organizatoriai,  taip pat į svečius atskubėjęs peliukas Mikis, kuris vėliau ir organizavo visas vaikų linksmąsias estafetes. Pirmiausia visi buvo pakviesti pasimankštinti ir prisiekti  varžytis dorai ir garbingai, nekaišioti varžovams kojų, džiaugtis draugo ir savo pergale. Džiugino  sporto šakų dziudo ir krepšinio vaikų pasirodymas.

Peliukas Mikis suorganizavo net penkias estafetes: ,,Kepurėlė ant bokštų“, ,,Kamuolio kelionė“, ,,Taiklioji rankelė“, ,,Dėjimas iš viršaus“, ,,Perkelk, peršok, apibėk“. Visos estafetės iš vaikų pareikalavo vikrumo, greitos orientacijos, ištvermės. Svarbiausia, kad  estafetėse pralaimėjusių nebuvo, padėjo peliukas Mikis. Laikas, skirtas visiems pabūti drauge, prabėgo labai greitai.   Visi mažieji sportininkai buvo apdovanoti balionais, o komandos – šakočiais.