Audringam ,,Mažajam futboliukui“ prireikė net dviejų dienų…

2015 m. spalio 19 – 23 d. lopšelio – darželio ,,Saulutė“ grupėse vyko projektas ,,Sveikuoliukų ruduo“. Projektą vainikavo 22 – 23 dienomis vykęs ,,Mažasis futboliukas“. Šis visą darželio bendruomenę išjudinantis renginys ir suteikiantis be galo džiugių akimirkų vyksta ne pirmus metus.
Spalio 22 d. vykusi ,,Mažojo futboliuko“ fiesta buvo skirta vyresniųjų (,,Drugelių“, Kiškučių“) ir priešmokyklinių (,,Nykštukų“, ,,Boružėlių“, ,,Lašiukų“) grupių vaikams. Juos visus į futbolo aikštę sukvietė rungtynių teisėjai Peliukai (auklėtojos V. Pilibavičienė ir I. Rimeikienė). Po teisėjų duoto starto į aikštelę išbėgo žaidėjai. Pralaimėjusiųjų nebuvo, nes nugalėjo draugystė. Didžiausio džiaugsmo vaikams suteikė įvykusios futbolo varžybos tarp darželinukų, darželio darbuotojų ir tėvelių. Sėkmė šį kartą lydėjo mažuosius futbolininkus. Šventė, kaip ir įprasta, pasibaigė prizų lietumi: grupės ir mažieji futbolininkai apdovanoti padėkos raštais, medaliais ir vaisiais. Aikštelėje pabuvoję suaugusieji taip pat pasipuošė ,,Mažojo futboliuko“ medaliais.
Spalio 23 d. rungtyniavo jauniausiųjų lopšelio-darželio grupių ,,Kodėlčiukų“, ,,Lašiukų“, ,,Meškučių“, ,,Ežiukų“ ugdytiniai. Varžybos buvo kiek neįprastos, nes mažieji futbolininkai neturėjo pakankamai įgūdžių žaisti futboliuko. Peliukai pasiūlė jėgas išbandyti įvairiose futbolininkų mėgiamose estafetėse, kuriose reikėjo ne mažiau vikrumo, ištvermės, atkaklumo ir greičio. Į pagalbą atskubėjo auklėtojos, tėveliai. Kamuolių varymą į futbolo vartus išmėgino ne tik mažieji dalyviai, bet ir suaugusieji. Mažieji ir suaugusieji taip pat buvo apdovanoti.  Renginys baigėsi lopšelio-darželio himnu.
Tad iki susitikimo kitais metais, ,,Mažasis futboliuk!“.