Vėl kviečia tradicinis teatro projektas darželyje „Aš ir tu, teatrą žaidžiame kartu“

Jau daugelį pavasarių darželyje vyksta tradiciniai teatriniai projektai, kurių metu tėveliai, ugdytiniai, darbuotojai turi galimybę ne tik stebėti spektakliukus, bet ir dalyvauti juose patys. Vyksta paskutinės repetecijos. Projektas „Aš ir tu, teatrą žaidžiame kartu“  prasideda kovo 18 d., penktadienį.
Kovo 24 d. Plungės kultūros centro renginyje „Vaikiško teatro pavasaris 2016“, darželį atstovaus jungtinė „Nykštukų“ grupė  su spektakliu „Svetimi pėdsakai“
Visi mažieji aktoriai labai laukia savo žiūrovų ir gausių plojimų. Atvykite pas mus, bus smagu!

PROGRAMA
KOVO 18 D . (PENKTADIENIS) 10.00 VAL.
TEATRO SAVAITĖS ATIDARYMAS.
Į SALĘ RENKASI VISŲ GRUPIŲ VAIKAI IR AUKLĖTOJOS.

• ,,LAŠIUKŲ‘‘ gr. (priešmokyklinė) – spektakliukas  pagal P. Mašioto  ,,ŽVĖRIŲ SEIMAS‘‘.
  • ,,BORUŽĖLIŲ‘‘ gr. (priešmokyklinė) – spektakliukas pagal  M. Macourekas ,,IŠ KO DAROMA VAIVORYKŠTĖ‘‘.

KOVO 21 D . (PIRMADIENIS) 10.00 VAL.

• ,,MEŠKUČIŲ’’ gr. (4-5 m.) – spektakliukas pagal R. Dmuchovskienės  ,,KAS IŠGELBĖS MEŠKUTĘ?‘‘.
  • ,,DRUGELIŲ‘‘ gr. (5-6 m.) – spektakliukas pagal N. Morkūnaitės ,,LAPĖ PATARĖJA‘‘.
  • ,,KIŠKUČIŲ‘‘ gr. (5-6 m.) – spektakliukas pagal A. JAKOVLEVO ,,AGURKĖLIO NUOTYKIAI‘‘.

KOVO 23 D . (TREČIADIENIS) 10.00 VAL.

• „VARPELIŲ“ gr. (3-4 m.) – spektakliukas pagal E. Vaitkaus „ŠIMTAKOJIS“.
  • „KODĖLČIUKŲ“  gr. (3-4 m.) – spektakliukas pagal  Z. Gaižauskaitės „PO SAULUTĖS DELNU“.
  • „EŽIUKŲ“ gr.  (4-5 m.) – spektakliukas  pagal lietuvių liaudies pasaką „PAGRANDUKAS“.

KOVO 25  D . (PENKTADIENIS) 10.00 VAL.
TEATRO SAVAITĖS  UŽDARYMAS.
Į SALĘ RENKASI VISŲ GRUPIŲ VAIKAI
„NYKŠTUKŲ“ gr. (jungtinė 5-6 ir 6-7 m.) – spektakliukas  „SVETIMI PĖDSAKAI“.