Policijos ir visuomenės šventė

Šių metų spalio 2 d. visoje šalyje minima Angelų sargų arba kitaip vadinama Policijos diena. Plungėje ši šventė taip pat buvo švenčiama. Rugsėjo 30 d. į Senamiesčio aikštę susirinko gausus būrys plungiškių pagerbti policijos pareigūnų. Šventėje dalyvavo ir lopšelio-darželio ,,Saulutė“ priešmokyklinio ugdymo ,,Kiškučių“, ,,Drugelių“ grupės, lydimos auklėtojų D. Kiauleikienės ir L. Salienės. Šventės metu vaikai džiaugėsi policijos eisena: motociklais važiuojančiais policijos pareigūnais, grojančiu orkestru, dresiruotais šunimis. Policijos pareigūnės vaikams  pasiūlė pasidaryti pirštų anspaudus, paaiškino jų reikšmę. Vaikai atsakinėjo į klausimus, susijusius su policijos gyvenimu, o už teisingus atsakymus laukė prizas- šokoladinis saldainis. Didžiausio vaikų susidomėjimo susilaukė Mobiliosios kuopos pareigūnų darbo priemonės, ginkluotė, kuria savo darbe naudoja viešosios tvarkos saugotojai. Baigiantis šventei dideliam vaikų džiaugsmui pasirodė kinologų tarnybinis šuo Jorgė.
Su didžiausiais įspūdžiais, patenkinti nuostabia švente vaikai grįžo į darželį, kur galėjo viską, ką matė, papasakoti draugams, tėveliams.