Viešnagė Plungės Mykolo Oginskio meno mokykloje

Baigiantis mokslo metams, 2022 m. gegužės 17 d. priešmokyklinių ugdymo ,,Meškučių“, ,,Nykštukų“, ,,Ežiukų“ grupių ugdytinius ir mokytojas – Laimą R., Jolantą S. ir Reginą M. – į svečius pakvietė Plungės Mykolo Oginskio meno mokyklos pedagogai. Mokykla kvietė visus, galinčius ir norinčius atsiskleisti, pažinti šokio, dailės ir muzikos paslapčių. Darželio ugdytiniai ne tik susipažino su įvairiais muzikos instrumentais – smuiku, triūba, mušamaisiais instrumentais, akordeonu,- bet ir patys laikė juos rankose, apžiūrėjo, bandė išgauti garsus instrumentais. Apsilankė ir dailės studijoje, apžiūrėjo meno mokyklos dailės studiją lankančių vaikų tapybos darbus ir lipdinius. Salėje klausėsi mažųjų smuikininkių griežimo, pritariant kanklėms ir diriguojant mokytojai smagiai padainavo ir pajudėjo.   Mokytojai dar kartą kvietė vaikus kartu su tėveliais apsilankyti mokykloje, parodyti, kaip smagiai ir turiningai čia leidžia laiką visi, kurie myli muziką, šokį ir dailę.