„Varpelių“ ir „Kodėlčiukų“ grupės išbandė jėgas draugiškose futboliuko rungtynėse

Įgyvendindami tęstinio projekto „Futboliukas“ veiklas (organizatoriai Lietuvos futbolo federacija LFF, kartu su Lietuvos masinio futbolo asociacija MaFa ) lapkričio 23 dieną surengėme draugiškas priešmokyklinių grupių „Varpelių“ ir „Kodėlčiukų“ grupių rungtynes. Mums talkino VšĮ Plungės Futbolas treneris Mantas. Vaikai pakartojo taisykles, nuotaikingai pasimankštino. Rungtyniavo visi vaikai trys prieš tris. Kai kurie žaidėjai norėjo dar ir dar kartą bėgti į aikštelę, bet taisyklės yra taisyklės – reikėjo leisti pasivaržyti visiems. Įvarčių ir džiaugsmo buvo daug! Vaikai labai emocingai palaikė savo komandų draugus. Nugalėtojų nebuvo, – kaip visada, laimėjo draugystė!

Kiekvieną kelionės mėnesį Jūsų lauks nauji iššūkiai ir išbandymai