Vaikus kvietė Kalėdų Senelio rezidencija

Kunigaikščio Mykolo Oginskio rūmuose 2019 metų gruodžio 5-10  dienomis lopšelio – darželio ,,Saulutė“ priešmokyklinio ugdymo ,,Lašiukų“, ,,Boružėlių“ grupių vaikučiai su mokytojomis V. Latakiene ir D. Kubiliene bei 9-12 dienomis vyresniųjų  ,,Kiškučių“ ir ,,Drugelių“ grupės vaikai kartu su mokytojomis L. Saliene ir D. Kiauleikiene pabuvojo šventinėje Kalėdinėje edukacijoje ,,Kalėdiniai stebuklai rūmuose“. Čia vaikai klausėsi pasakojimų apie kalėdines dvarų tradicijas,  išgirdo apie Kūčių vakaro ir Kalėdų burtus bei spėjimus, didžiulėje kalėdinių burtų knygoje perskaitė joje parašytas paslaptis. Vėliau žaidė linksmus žaidimus, važiavo kalėdiniu traukinuku. Skaniausia rūmų dovanėlė –  kiekvienam papuošti kalėdinį meduolį ir parvežti lauktuvių tėveliams. Į nuolat veikiantį Kalėdų Senelio paštą vaikučiai nepamiršo atsivežti savo parašytus laiškus ir išsiųsti Kalėdų Seneliui.

Iš kelionės visi grįžo patenkinti, patyrę daug džiaugsmo ir pilni gražių įspūdžių, apie kuriuos mielai pasakojo savo draugams bei artimiesiems.