Naujienos

Vaikai džiaugėsi dovanotu spektakliu

Liepos 9 d. Všį ,,Žaliasis taškas“   lopšelio – darželio ,,Saulutė“  vaikučiams pristatė nemokamą interaktyvų edukacinį spektaklį  ,,KONTIS IR TVARKIUS“. Spektaklį pastatė Všį Alytaus lėlių teatras ,,Aitvaras“ pagal Aldonos Zinkevičiūtės-Jankauskienės knygą ,,Kontis ir Tvarkius“.

,,Kontis ir Tvarkius“ – tai pasakojimas apie didžiulį norą būti reikalingu. Tokį norą turi ne tik žmonės, bet ir daiktai. Du draugai – padeda išmestiems žmonių daiktams gyventi toliau ir jaustis laimingais. Končio, Tvarkiaus ir kitų personažų nuotykiai supažindino vaikus su neišnaudotomis atliekų rūšiavimo galimybėmis. Tai pirmasis ,,žalias“ lėlių spektaklis vaikams, įkvepiantis rūšiuoti, atpažinti rūšiavimo konteinerius, tvariai naudoti daiktus.  Tikimės, kad  vaikai,  pažiūrėję spektaklį, nepamirš rūšiuoti patys ir priminti šeimos nariams apie rūšiavimo būtinybę.