Naujienos

Užburiantis mergaičių futboliukas ,,Playmakers“ baigė pirmąjį sezoną

2022 metų birželio 17 dieną darželyje vyko Playmakers mergaičių futboliuko projekto užbaigimas. Per visą žaidimo sezoną atkeliavę ,,Disney“ filmų ,,Ledo pilis 2“ ir ,,Nerealieji 2“ herojai ir jų nesibaigiantys nuotykiai futbolo aikštelėje leido mergaitėms patirti, atrasti, įgyti kamuolio valdymo įgūdžių, susirasti naujų draugų ir išbandyti sporto karalių – futbolą. Žaidimų metu mažosios ,,Saulutės“ darželio  žaidėjos patyrė daug džiugių akimirkų, džiaugėsi apdovanotais diplomais už aktyvų dalyvavimą projekte. Užbaigimo akimirkas įamžino fotonuotraukose.

Mažųjų sportininkių draugai ir pedagogai linki, kad ir ateityje užtektų noro, drąsos ir užsispyrimo žaidžiant mergaičių futbolą. Ačiū mokytojoms Jolantai S., Laimai R., Ingridai G. už šaunų rojekto vykdymą.