Naujienos

Skėčių paradu išlydėjome rudenį

Kloniais ir kalneliais netruks nužingsniuoti rudenėlis su savimi nusinešdamas paskutinius vėjo susuktus margaspalvius lapelius. Lapkričio 17 dieną vėjo gūsis į „Saulutės“ darželį atnešė paskutinę rudeninę pramogą – „Skėčių paradas“. Kiemą puošė dekoruoti tėvelių, mokytojų, vaikų skėčiai.

Vaikus aplankė personažas – Šarka Patarška. Tai nepaprasta šarka, tai vėjo pasiuntinė – žinių korespondentė. Ji atskubėjo į darželį, kad viską išgirstų, pamatytų, nufotografuotų ir visą tai visiems perduotų.

Pramoga prasidėjo „Saulutės“ himnu, mankšta. Kiekviena grupė prisistatė Šarkai Patarškai. Netrūko vaikiško juoko, judesio, linksmybių. Galiausiai visi kartu, muzikos ritmu, žygiavome aplink darželį, vaikai dar kartą pademonstravo margaspalvius skėčius, sudėliojo saulutę su spindulėliais.

Buvo smagu – judėjome, džiaugėmės rudeninių spalvų skėčiais. Kiek išmonės į skėčių puošybą įdėta! Ačiū tėveliams ir mokytojoms.