Naujienos

Skambioji daina 2021

Konkurso organizatoriaus – Plungės Mykolo Oginskio meno mokyklos –  kas dvejus metus vyksiančiame Žemaičių krašto vaikų ir jaunimo festivalyje ,,Skambioji daina“ lopšelis – darželis ,,Saulutė“ dalyvavo ir šiemet.  Konkurso tikslas – turtinti atlikėjų sceninę – koncertinę patirtį, skatinti bendradarbiavimą, plėsti pedagogų metodines žinias. Dėl susiklosčiusios pandeminės situacijos konkursas vyko virtualiai, vaizdo įrašų formatu, kuris buvo  įkeltas į YOUTUBE kanalą. Visi konkurso dalyviai turėjo paruošti po du vokalinius kūrinius. Viena iš atliekamų dainų – lietuvių liaudies daina.  Darželio meninio ugdymo mokytoja Janina konkursui paruošė ,,Meškučių“ grupės seses – Agnę ir Eglę Steponavičiūtes. Jos atliko lietuvių liaudies dainą ,,Zu zu“ ir E. Tolvaišienės dainelę ,,Linksmas lietutis“.

                      Konkurse mergaites lydėjo sėkmė. Iš visos Lietuvos didžiulio būrio dalyvavusių mažųjų dainorėlių, mūsų solistės A grupėje užėmė III  vietą,  buvo apdovanotos laureato diplomais. Grupės draugai taip pat sveikino laureates. Už gerą pasirodymą  dėkojo ir darželio direktorė,  atminimui įteikdama po dovanėlę.

Linkime mūsų mažosioms solistėms sėkmės dalyvaujant ir kituose konkursuose!