Savanorystės mėnuo

Kovo mėnuo lopšelyje – darželyje ,,Saulutė“ buvo paskelbtas savanorystės mėnesiu. Visą šį laikotarpį pedagogai sulaukė nemažai savanorių tėvelių, kurie pasiūlė grupėse vaikams organizuoti įvairių įdomių veiklų. Vienose grupėse mamytės vaikams mankštino pirštukus, kad geriau pavyktų lankstyti įvairius darbelius iš popieriaus, kitos mamytės skaitė pasakų knygeles ir, aptarę  mėgstamų pasakėlių personažus, bandė vaidinti imituodami jų judesius. Dar  vienoje  grupėje vaikai turėjo galimybę su mamytės pagalba  pasidaryti pavasarinių želdinukų ,,oliziukus“, kurie vaikams suteikė didžiulį džiaugsmą. Meninio ugdymo mokytoja kvietė vaikus ne tik susipažinti su įvairiais instrumentais, paklausyti jų skambėjimo, bet ir patiems pagroti, įvardinti instrumento pavadinimą. ,,Kiškučių“, ,,Drugelių“ ir ,,Boružėlių“ grupių vaikučiai džiaugėsi mamyčių suorganizuotomis kelionėmis į Vaikų biblioteką pažiūrėti filmuko ,,Povandeninis pasaulis“, kuris buvo rodomas 3 D formatu.

Tėveliai verslininkai kvietė apsilankyti savo įmonėse „Lašiukai“ buvo pilni įspūdžių grįžę iš autoserviso, kur pamatė , kaip „gydomos“ mašinos.

Pedagogai ir vaikučiai dėkoja tėveliams už gerai praleistą laiką, organizuotas įdomias veiklas ir tikisi, kad savanorystės mėnuo – tai tik pradžia kitiems savanorystės  bendravimo ir bendradarbiavimo   mėnesiams.