Naujienos

Aš šauniausias iš visų, į mokyklą išeinu

        Birželio 3 dieną jungtinėje ,,Drugelių“ grupėje vyko draugų, išeinančių į mokyklą, išleistuvės. Vaikai sprendė užduotis, pasislėpusias balionuose, minė mįsles, užrištomis akimis piešė katinui uodegą. Žaidė muzikinius žaidimus: „Graži mūsų šeimynėlė“, „Jei patinka ši dainelė“, „Katinas ir pelė“. Visi  pasakojo apie savo svajones, kuo norėtų būti užaugę. Lauke leido helinius svajonių balionus, tikėdamiesi, kad tikrai jos kada nors išsipildys.  Nuotaikingai  praleidę laiką, vieni kitiems palinkėjo gražios vasaros ir gerų mokslo metų.

     ,,Lašiukų“ grupės priešmokyklinukai,  atsisveikinimo su darželiu šventės dieną,  sprogdino balionus, kuriuose rado pasislėpusias individualias arba komandines užduotis: suvaidinti pasaką, sudėlioti dėlionę, išmėginti jėgas judrioje estafetėje, pasakyti draugų vardus ir pavardes, pasakyti kuo daugiau žodžių iš M raidės, pasakyti, kur gyvena nurodyti gyvūnai,  atspėti mįslę, padainuoti dainelę… Visos užduotys buvo įveiktos puikiai, vaikai patyrė daug gerų emocijų. Kopdami į kalną  įveikė ir paskutinę užduotį – turėjo sudėlioti žodį ir rasti, kokios raidės jame trūksta. Šią raidę kiekvienas priešmokyklinukas  įsirašys rugsėjo 1d. atėjęs į mokyklą, nes nuo tada jis bus PIRMOKAS.

    Šventę užbaigė  paleisti į dangų  balionai. Palydėdami juos būsimieji pirmokai tikisi, kad svajonės išsipildys ir kad jų laukia gražūs, įdomūs,  darbingi  mokslo metai. Visiems  priešmokyklinukams darželio direktorė Birutė Razutienė palinkėjo sėkmės, būti pavyzdingais mokiniais, siekti savo užsibrėžtų tikslų, na ir ,žinoma, nepamiršti darželyje praleistų dienų.

     Priešmokyklinukai, lankę ,,Saulutės‘ darželį, savo mokytojoms ir visiems darželio darbuotojams palinkėjo sėkmės ir gražių darbų.