Naujienos

Plungės miestas kvietė į savo 230 – ąjį gimtadienį

2022 m. birželio 17 – 19 dienomis  plungiškiai ir svečiai buvo kviečiami į miesto 230 – ąjį gimtadienį. (Magdeburgo teisių suteikimas Plungei ir Plateliams). Miesto šventė – svarbiausias miesto renginys.  Lopšelio – darželio ,,Saulutė“ bendruomenė taip pat prisidėjo prie jubiliejinio gimtadienio. Ugdytiniai pagilino žinias apie Plungės miesto gyvavimo istoriją, tradicijas, papročius, įdomiausias ir žymiausias Plungės krašto vietoves, gamtovaizdį. Darželio bendruomenės dėka suorganizuota foto paroda lauke ,,Mums gera čia gyventi“. Birželio 18 dieną vykusioje tradicinėje miesto šventės eisenoje, nemažas šventiškai nusiteikęs ,,sauliečių“ būrys pražygiavo pasipuošusiomis miesto gatvėmis, grožėjosi nuostabiais svečių pasirodymais. Žygiuodami pro tribūną Plungei siuntėme nuoširdžius sveikinimus ir pažadus: Augti! Mokytis! Stiprėti! Naują kartą palydėti!