Naujienos

Paskutinį kartą drauge

Gegužės 27-oji – priešmokyklinio ugdymo ,,Nykštukų“ (mokytojos Jolanta S. ir Inga R.), ,,Ežiukų“ (mokytojos Ingrida G. ir Regina M.), ,,Meškučių“ (mokytojos Laima R. ir Simona L.) grupių vaikams – ypatinga diena. Šią dieną būsimi pirmokėliai atsisveikino su  lopšeliu – darželiu.   Paminėjome šią dieną kartu su vaikais. Diena, kuri buvo  kupina siurprizų, džiaugsmo, juoko ir, aišku, vaikiško liūdesio širdelėse. Būsimieji pirmokėliai tėveliams ir visiems svečiams  parodė, ko išmoko darželyje per visus lankytus metus. Įveikus visas užduotis,  mažiesiems ,,absolventams“ iškilmingai buvo įteikti pažymėjimai, mokslo baigimo kepuraitės.

Mokytojos vaikams prisiminimui įteikė piešinių aplankus, bei atminimo dovanėles. Darželio tvora pasipuošė išeinančių grupių piešiniais, aikštelėse pasodinti nauji augalai.

Po iškilmingos atsisveikinimo dalies visų vaikučių laukė nuotaikingos edukacinės išvykos į ,,Vinetu“ kaimą ir ,,Žaidimų“ kambarį.

Būsimiems pirmokėliams linkime ištvermės, geros nuotaikos, gero skrydžio, sėkmės mokyklos suole, o tėveliams dėkojame už geranorišką bendravimą ir bendradarbiavimą per visus šiuos metus.