Naujienos

Mergaitės ir toliau mėgausis futboliuku

Antrus metus „Saulutėje“ vyksta UEFA projektas „Playmakers”. Kampanijos tikslas – į futbolą įtraukti mergaites bei paneigti mitą, kad tai tik berniukų sportas. Projektui pasitelkiamos „Disney“ herojų pasakojamos istorijos bei nuotykiai. Pirmose treniruočių sesijose didžiausias dėmesys yra skiriamas mergaičių pasitikėjimui didinti bei skatinti atviresnį bendravimą, o vėliau įjungiami ir futbolo elementai, tačiau labiausiai akcentuojamas yra fizinės veiklos skatinimas bei pats smagumas žaisti drauge.

Pirmasis ir antrasis užsiėmimų blokas buvo rengiamas pagal „Disney“ filmą „Ledo šalis 2“ herojų istorijas, o šį sezoną tapome  „Vajanos” filmuko dalyvėmis. „Playmakers“ programa leidžia mergaitėms pasinerti į užburiančią Vajanos istoriją. Įveikdamos įvairius iššūkius, projekto dalyvės tampa fiziškai aktyvesnėmis, mokosi žaisti futbolą. Smagios ir įdomios veiklos padeda mergaitėms pasijausti komandos dalimi, skatina kūrybinę laisvę, vaizduotę, ugdo pasitikėjimą savimi. Kiekvieną savaitę „Boružėlių“ ir „Lašiukų“ (5-6 m.) mergaitės išbando vis naujus futbolo žaidimo elementus bei aktyviai ir linksmai leidžia laiką kartu.

Projektą vykdo ikimokyklinio ugdymo mokytojos: Donata Budrienė, Regina Montydienė,  koordinatorė Jolanta Spiridonovienė.