„Lašiukai“ dalyvauja akcijoje „Penktadienis kitaip“

Priešmokyklinės „Lašiukų“ grupės vaikai su mokytoja Vida Latakiene dalyvauja respublikinėje ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo įstaigų akcijoje „Penktadienis kitaip“, kurios tikslas – pasidalinti darbo patirtimi ieškant ir atrandant inovatyvių darbo veiklos metodų. Tiriamosios-eksperimentinės veiklos metu vaikai kūrė paveikslus Olifu spalvų mašinos pagalba, darė spalvotus putų vulkanus, gamino muilo burbuliukus, jais piešė, mokėsi spalvotomis juostelėmis varstyti popierinius delniukus. Savo kūrybos darbelius skyrė artėjančiam Lietuvos gimtadieniui, todėl darbeliuose atsispindi trys Lietuvos vėliavos  spalvos – geltona, žalia, raudona. Sportinėje veikloje žaidė judrų žaidimą „Pataikyk į taikinį“.

Veiklos skatino tyrinėti, eksperimentuoti, vystė smukiąją motoriką, chemines žinias, kurti. Mokėsi dirbti komandose, bendradarbiauti, vertinti savo ir draugų darbus, skatino daryti išvadas, apibendrinimus. Suteikė džiugių emocijų, didžiulį įspūdį, krykštavimą iš pasitenkinimo palydimą su nuostaba.