Jaunuosius dainorėlius kvietė „Dainų dainelė”

Tradicinis, kas antrus metus vykstantis nacionalinis jaunųjų vaikų ir moksleivių televizijos konkursas ,,Dainų dainelė“ prasidėjo. Jos metu siekiama populiarinti mažųjų dainorėlių meninę saviraišką, atrinkti geriausius solistus ir ansamblius, skatinti kurti naujas lietuviškas dainas vaikams ir jas atlikti.

2020 m. sausio 9 dieną Mykolo Oginskio meno mokykloje vyko konkurso ,,Dainų dainelė“ pirmasis etapas, kurį organizavo Plungės rajono savivaldybės švietimo ir sporto skyrius. Mažuosius konkurso dalyvius vertino gausi kompetentinga komisija. Sveikinimo žodį tarė švietimo, kultūros ir sporto skyriaus vedėjo pavaduotoja V. Pociutė, palinkėjo visiems atlikėjams sėkmės, nesijaudinti, parodyti tai, ką išmoko. Žiūrovams linkėjo gero ir gražaus klausymo. Šiemet lopšeliui – darželiui ,,Saulutė“ konkursui atstovavo keturmetės sesutės Eglė ir Agnė Steponavičiūtės, kurias paruošė meninio ugdymo mokytoja Janina Norkevičienė. Nors jaunosioms solistėms ir jų atliktoms  dainelėms į tolimesnį konkurso etapą patekti pritrūko sėkmės, tačiau dalyvavimas – jau laimėjimas. Mažieji dainorėliai buvo apdovanoti dovanėlėmis ir diplomais. Jaunąsias konkursantes  ir mokytoją nepamiršo pasveikinti ir darželio administracija.

,,Dainų dainelė“ – tai puiki proga mažiesiems dainorėliams parodyti savo meninius gebėjimus. Tad ieškokime, pažinkime ir parodykime tuos atrastus talentus!