Jauniausi darželio grupių vaikučiai dalyvauja respublikiniame ekologiniame konkurse „Mano žalioji palangė“

3 – 4 m. amžiaus grupės „Meškučiai“ (auklėtoja L. Ringienė) ir „Ežiukai“ (auklėtoja I. Gripiokina) dalyvauja respublikiniame ekologiniame konkurse „Mano žalioji palangė“. Konkursą organizuoja Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centras ir Vilniaus universiteto botanikos sodas. Tikslas – skatinti ir propaguoti „žaliųjų namų“ idėjas. Konkurso sąlygas galima pažiūrėti www.lmnsc.lt. „Meškučiai“ puoš savo palangę augalais, pasirinkę temą „Čipolinai svečiuose“, o „Ežiukai“ ketina atidaryti žalumynų parduotuvę- „Ežiukų“ parduotuvė“. Nuotraukos su apželdintomis palangėmis konkurso organizatoriams turi būti nusiųstos iki gegužės 8 d. Linkime mažyliams sėkmės ir laukiame gražių rezultatų.