Jau įvykdytos ilgalaikės masinio futbolo programos ,,Sugrąžinkime vaikus į stadionus“ projekto pirmosios veiklos

Jau kelinti metai mūsų ugdytiniai aktyviai dalyvauja ilgalaikės masinio futbolo programos ,,Sugrąžinkime vaikus į stadionus“ projekte. Programos tikslas – sudaryti palankias sąlygas vaikams ne tik ugdyti savo fizinius gebėjimus žaidžiant, bet ir skatinti smalsumą pažinti futbolą per kūrybinę veiklą. Projektą organizuoja – Lietuvos futbolo federacija  (LFF) kartu Lietuvos masinio futbolo asociacija (MaFA).

Vyresniųjų ,,Kodėlčiukų“ ir ,,Varpelių“ grupių vaikučiai kartu su mokytojomis Elena ir Vilija,  šiais metai nusprendė tęsti pradėtą įdomią, turiningą,  daug naujo žadančią ,,Futboliuko“ kelionę. Kiekvieną mėnesį vaikai gauna naujas užduotis. Projekto įgyvendinimo pradžia prasidėjo žaidimo komandos logotipo kūrimo iššūkiu, panaudojant ,,Futboliuko“ elementus. Įveikę pirmąją užduotį, vaikai su nekantrumu ėmėsi naujų darbų: kūrė ,,Futboliuko“ žaidimo taisykles, schematiškai piešė pratimus, kuriuos atliko darželyje. Pirmoji futbolo technikos pamokėlė – kamuolio varymas. Kad geriau pažintų futbolo žaidimo taisykles, mokytojos į svečius pakvietė Plungės futbolo klubo ,,Babrungas“ trenerius, kurie mokė vaikus varyti kamuolį, perduoti draugui, spirti į vartus, vyko rungtynės 3 x 3.  Po susitikimo visų dalyvių nuotaika buvo puiki.

Norime tikėti, kad ,,Futboliukas“ tik įsibėgėja ir per pirmuosius mėnesius atliktos užduotys leis jaustis tvirtesniais ir drąsesniais.