Įgyvendiname metinį veiklos projektą „Žaidžiame ir mokomės”

Įgyvendinant metinį veiklos projektą „Žaidimai moko“, lapkričio mėnesio 11-15 dienomis buvo organizuojama susikaupimo žaidimų savaitė. Įvairūs stalo, judrieji, ramūs ir sportiniai žaidimai leido sužadinti vaikų smalsumą, sukaupti dėmesį atliekant įvairias užduotis ir sportines rungtis pagal žaidimų taisykles. Vyresniųjų grupių vaikai su malonumu žaidė žaidimus, kuriuose dominavo raidės ir skaičiai: vedžiojo raidžių trafaretus, spalvino, kirpo, lipdė. Smagiai žaidė žaidimus: ,,Kas pasikeitė“ ,,Kurio žaislo pasikeitė vieta“ ir kt. Didžiausio susidomėjimo, susikaupimo, atidumo pareikalavo įvairių rūšių, dydžio ir formų dėlionės. Stalai pavirto dėlionių kilimais. Vaikai  mėgavosi atliktais darbais, sėkmingai įvykdę užduotis jautė pasitenkinimą ir džiaugsmą.