Greitesnis už vėją!

Kiekvienais metais birželio pirmą dieną švenčiama Vaikų gynimo diena. Ta proga lopšelio – darželio ,,Saulutė“ auklėtojos Zita Lukauskienė, Gražina Krasauskienė, Rita Rumbutienė, Laima Ringienė visų grupių lopšelio – darželio vaikučius pakvietė į sporto šventę ,,GREITESNIS UŽ VĖJĄ“. Šventės tikslas -daug judėti, stengtis įveikti visas rungtis, patirti daug  gerų emocijų, būti geros nuotaikos. Skambant muzikai, šventės organizatoriai pakvietė prasimankštinti ir tik vėliau pradėti didįjį sportinių rungčių maratoną. Po nuotaikingos mankštos visų grupių sporto šventės dalyviai kartu su auklėtojomis žygiavo į savo aikšteles. Čia laukė auklėtojų paruoštos jau vaikams gerai žinomos, mėgiamos ir spalvingos nuo balionų, lankų, vėliavėlių, spalvotų kamuoliukų ir kamuolių rungtys.  Buvo gražu stebėti žaidžiant vaikus futbolą, krepšinį, estafečių rungtyse lenktyniaujant bėgime su maišais, lendančius pro tunelį ir dar daugelį gražių, vaikams nė karo neišbandytų rungčių. Gražiai ir smagiai pasportavusių vaikų laukė dovanos. Darželio direktorė Birutė Razutienė padėkojo šventę organizavusioms auklėtojoms už gražų renginį, o visiems mažiesiems sportininkams už gerą nuotaiką, norą kuo daugiau judėti. Kad visada būtų sveiki ir žvalūs, visi sporto šventės dalyviai buvo apdovanoti vitaminais – vaisiais.

O svarbiausias visiems palinkėjimas – būti greitesniems už vėją.