Džiaugėmės turininga edukacine išvyka

Lopšeliui – darželiui ,,Saulutė“ tęsiant ilgalaikį  Plungės rajono savivaldybės aplinkos rėmimo specialiosios programos lėšomis aplinkosauginį projektą ,,Medžių pasaulis iš arti“ rugsėjo 29 d. ikimokyklinio ugdymo (5-6 m.) ,,Boružėlių“ ir ,,Meškučių“ grupių ugdytiniai  su mokytojomis Regina M. ir Vida L. dalyvavo Plungės rajono savivaldybės vaikų bibliotekos organizuotoje edukacinėje – pažintinėje programoje ,,Augalų turas“. Bibliotekos vedėja Kristina  ne tik papasakojo, bet ir parodė prietaisą, su kuriuo galima išgirsti ir klausytis augalo skleidžiamos muzikos. Visi buvo nustebę, kaip du ąžuolai turi skirtingus lapus  ir kad parke atrado ilgaamžius ąžuolus, kuriems jau po 200 ir 600 metų. Juos  galėjo apkabinti, paklausyti jų ošimo.  Vaikščiodami po parką su gidu vaikai dar aplakė klevą, eglę maumedį ir kitus žymesnius parke augančius medžius, sužinojo jų gyvavimo istorijas. Bibliotekos viduje, užsidėję 3D akinius, galėjo stebėti, kaip atrodė seniau oranžerija ir kas buvo jos viduje.  Ilgose lentynose vaikai išvydo gausybę vaikiškų knygų, kurias galėjo paskaityti, pavartyti, pasidžiaugti iliustracijomis.

Išvyka buvo turininga ir įdomi.  Ugdytiniai grįžo į darželį pilni gerų įspūdžių ir naujų žinių.