Naujienos

Dovana Lietuvai – meninių darbų paroda “Myliu savo kraštą”

Lietuvos 30-mečiui darželyje surengta meninių darbų paroda ,,MYLIU SAVO KRAŠTĄ“. Vienas meninis darbelis, pasibaigus atrankiniam turui, kurį laimėjo Meda Anužytė iš ,,Boružėlių“ grupės,  dalyvavo ,,Rūtelės“ lopšelyje –  darželyje surengtoje meninių darbų parodoje ,,LIETUVA-TAI AŠ!“ Tuo pat metu surengtas ir ,,Saulutės“ darželio logotipo kūrimo konkursas.  Nugalėtojos Adrijanos Breiterytės iš ,,Drugelių“ grupės saulutės logotipas dalyvaus Kauno lopšelio – darželio ,,Saulutė“ konkurso – parodos surengtame Lietuvos ,,Saulučių“ sambūrio logotipo kūrime. Logotipas, atitinkantis konkurso – parodos sąlygas, kuris bus išrinktas bendruomenių, taps lopšelių – darželių ,,Saulutė“ sambūrio simboliu.

Dalyvaujantiems konkursuose linkime gerų įvertinimų, o kitiems vaikams gražių darbų Lietuvai.