„DISNEY“ IR UEFA PROJEKTAS „PLAYMAKERS“ ATVERIA DURIS IR LOPŠELIO – DARŽELIO „SAULUTĖ“ MERGAITĖMS.

Daugelis Lietuvos lopšelių – darželių, tame tarpe ir „Saulutė“, įsijungia į „Disney“ ir UEFA projektą „Playmakers“.

Europoje didelį populiarumą įgijusios „Playmakers“ programos tikslas – į futbolo užsiėmimus įtraukti  mergaites, tam pasitelkiant „Disney“  herojų pasakojamas istorijas bei nuotykius.

„Playmakers“ projektas Lietuvoje truks dvejus metus ir įtrauks 5–8 metų amžiaus mergaites. Pirmose treniruočių sesijose didžiausias dėmesys skiriamas mergaičių pasitikėjimui didinti bei skatinti bendravimą, vėliau įjungiami ir futbolo elementai, tačiau labiausiai akcentuojamas yra fizinės veiklos smagumas. Tikimasi, jog projektas padės padidinti futbolą žaidžiančių mergaičių skaičių Lietuvoje ir Europoje.

Spalio 7 dieną LFF Kauno treniruočių centre vykusiuose mokymuose dalyvavo priešmokyklinio ugdymo mokytojos Ingrida Gripiokina ir Laima Ringienė. Mokymuose teorinę dalį ir darbą grupėse pristatė trenerės Tatjana Veržbickaja ir Kotryna Kulbytė. Popietę LFF treniruočių centro manieže, pedagogai įgijo praktinių žinių, dirbdami su mergaičių grupe.

„Linkiu, kad visą Lietuvą užvaldytų mergaičių futbolas, „Disney“ istorijos ir džiaugsmas“, – sakė Kotryna Kulbytė.

Paruošiemieji projekto darbai vyks iki lapkričio 8 dienos, po kurios „Playmakers“ centras pradės užsiėmimus su mergaičių grupėmis. Projekte dalyvauja mūsų darželio priešmokyklinio ugdymo grupių „Meškučių“, „Ežiukų“ ir „Nykštukų“ mergaitės.

Daugiau informacijos apie projektą: http://playmakers.lt/, #UEFAPlaymakers #futbolas #lff #myliufutbola #ugdomekitaip

Lopšelio – darželio „Playmakers“ projekto koordinatorė – priešmokyklinio ugdymo mokytoja Jolanta Spiridonovienė.