Deividui Mačiuičiui- festivalio-konkurso „SKAMBIOJI DAINA 2015“ laureato diplomas!

2015 m. balandžio 15 d. Plungės Mykolo Oginskio meno mokykla sukvietė Žemaitijos ir Klaipėdos krašto vaikus ir moksleivius į festivalį-konkursą „SKAMBIOJI DAINA 2015“. Konkurse varžėsi  dalyviai iš Šiaulių, Mažeikių, Klaipėdos, Palangos, Kretingos, Skuodo, Naujosios Akmenės, Kuršėnų, Platelių, Plungės. Šiais metais atstovauti konkurse lopšeliui-darželiui  meninio ugdymo mokytoja Janina Norkevičienė paruošė keturmetį solistą Deividą Mačiuitį („Kiškučių“ gr.) Deividas šauniai atliko lietuvių liaudies dainą harmonizuotą J. Indros „Dvi vištytės baltos“ ir R. Bočkienės „Kiškio pyragai“. Tarp devynių savo amžiaus grupės solistų Deividas buvo pripažintas trečiosios vietos laimėtoju.