Naujienos

Darželio savaitės projektas – “Myliu savo kraštą”

Šių metų vasario 14 dieną  lopšelio – darželio ,,Saulutė“ ugdytiniai linksmai nusiteikę, pasipuošę tautine atributika, rinkosi į salę paminėti Vasario 16-osios. Šventė prasidėjo sugiedojus tautinę giesmę. Darželio direktorė pasveikino mažuosius linkėdama gražios vaikystės, o pedagogams, tėveliams prasmingų darbų. Šventės metu vaikai dėkojo savo kraštui už tai, kad jie čia gimė, lanko darželį, linksmai su draugais leidžia laiką, daug išmoksta, sužino, yra mylimi suaugusiųjų. Įšreikšdami meilę Lietuvai, vaikai dainavo daineles, šoko, ,,traukinuku“ apvažiavo visą savo gimtąjį kraštą.

Renginio metu vyko lopšelio – darželio patriotinio eilėraščio skaitovų konkursas ,,Myliu savo kraštą“. Net šešiolika mažųjų skaitovų – nuo trimetinuko iki priešmokyklinuko –  dalyvavo konkurse, kad galėtų atstovauti ,,Saulutės“ lopšeliui –  darželiui  Radviliškyje ,,Žvaigždutės“ lopšelio –  darželio organizuojamame patriotinių eilėraščių deklamavimo konkurse ,,Aš Lietuvą nešuosi širdyje“. Visi dalyviai apdovanoti balionais, padėkos raštais, krūtines papuošė raudonos širdutės. Na, o geriausiai pasirodę ,,Boružėlių“ grupės skaitovai Gabija M. ir Tavijus Č.  kovo 9 d. vyks į eilėraščių skaitovų konkursą Radviliškyje, kur varžysis su vaikais, susirinkusiais iš visos Lietuvos. Visi linkime sėkmės.