Dalyvaujame eTwinning projektuose

Kas yra eTwinning? Tai Europos šalims skirta platforma, kurioje mokytojams suteikiama rengti projektus su užsienio šalių mokyklomis, dalintis patirtimi, taikyti naujoviškus bendradarbiavimo metodus, įtvirtinti kalbų mokymąsi ir tarpkultūrinį dialogą, tobulinant profesinius įgūdžius, naudojant informacines ir komunikacines technologijas (IKT) pedagoginiais ir bendradarbiavimo tikslais.

Mūsų darželyje eTwinning dalyvauja  mokytojos Jolanta Spiridonovienė, Ingrida Gripiokina.

Akimirkos iš projektų – ,,Our planet, our home – childhood in nature‘‘, STEAM in the Kindergarten‘‘ , „Paliesk, pasiklausyk, užuosk, pamatyk”, Prevencinis projektas „Saugokime vaikų gyvybes“.

Projektų metu  organizuojamos įvairaus pobūdžio veiklos. Yra ugdomi ikimokyklinio amžiaus vaikų pažinimo, meniniai, komunikaciniai gebėjimai. Stiprinami vaikų socialiniai įgūdžiai: gebėjimas bendradarbiauti, dirbti komandoje, siekti bendrų tikslų   Nuotraukų koliažuose atsispindi teigiamos vaikų emocijos, kurios atperka visas įdėtas pastangas ir darbą. Jos primena, kad gražiausi dalykai yra paprastume, o šypsenai nereikia ieškoti priežasčių.