Adventinė vakaronė „Uždekime laukimo žiburius” sukvietė visus į būrį

Lapkričio 3 d. šventiškai nusiteikę lopšelio – darželio ,,Saulutė“ bendruomenės nariai rinkosi į adventinę vakaronę ,,UŽDEKIME LAUKIMO ŽIBURIUS“. Vakaronę inicijavo dauguma bendruomenės narių, organizavo mokytojos – E. Alonderienė, R. Drungėlienė, I. Rimeikienė, meninio ugdymo mokytoja J. Norkevičienė.

Vakaro vedančiosios pasveikino visus ir pristatė svečius: Plungės Šv. Jono Krikštytojo bažnyčios dekaną kleboną V. Gedvainį, Plungės rajono Platelių gimnazijos muzikos mokytoją D. Paulauskienę, Telšių rajono savivaldybės Ryškėnų Kultūros centro moterų ansamblį, buvusios ugdytinės Augustės mamą,  floristę R. Šakinienę ir neseniai į užtarnautą poilsį išėjusias koleges.

Viešnia D. Paulauskienė kalėdinėmis giesmėmis sukūrė šventinę nuotaiką ir atmosferą.  Klebonui V. Gedvainiui buvo patikėta uždegti pirmosios adventinės savaitės žvakę. Klebonas ne tik sveikino šiltais, kiekvieną paliečiančiais žodžiais, bet ir visiems įteikė kalėdinių dovanų. Sveikinimo žodį tarė direktorė B. Razutienė. Vėliau adventinės vakaronės dalyvius nuotaikingomis dainomis ir giesmėmis džiugino Ryškėnų Kultūros centro moterų ansamblis. Susirinkusieji neliko abejingi pažįstamų dainų melodijoms, kartu dainavo. Direktorė svečiams ir atsisveikinusioms su darželiu darbuotojoms įteikė padėkos dovanėles. Vakaronei baigiantis atsidarė darbuotojų kūrybinės dirbtuvėlės, kuriose netrūko nei išmonės, nei sumanumo. Padedant floristei Robertai Šakinienei, vaikiškose mašinėlėse gimė Kalėdinės puokštės, kurios papuošė jungiamąjį koridorių, o administracijos komanda sukūrė ir dekoravo rišamą eglutę.

Vakaronės metu vaišinomės, bendravome ir džiaugėmės, kad bendrystė mus sušildė, suartino, įkvėpė  minčių naujiems darbams.