Naujienos

Vykdome „Sveikatiados“ iššūkius

Lopšelis – darželis „Saulutė“, dalyvaudamas VšĮ „Tikra mityba“ organizuojamame  respublikiniame  projekte „Sveikatiada“,  įgyvendina koordinatorių inicijuotas sveikos mitybos ir fizinio aktyvumo veiklas įstaigoje. Pasirinkta viena  iš keturių projekto rengėjų pasiūlytų veiklų: „Sveikatiados maisto detektyvai“. Organizatoriai įstaigoms  pateikia vienodus iššūkius. Pirmajame iššūkyje „Grūdiniai produktai yra sveikatai palankios mitybos pagrindas  dalyvavo priešmokyklinio ugdymo grupės „Varpeliai“, „Kodėlčiukai“  ir lopšelio grupė „Pagrandukai“.

Per vasario mėnesį buvo vykdomas antrasis iššūkis „400 g. daržovių ir vaisių kasdien!“ Šio iššūkio dalyviai buvo 3-4 m. amžiaus grupės „Ežiukai“, „Meškučiai“ ir 4-5 m. amžiaus grupė „Kiškučiai“. Vaikai svėrė vaisius, gamino vėrinukus, kalbėjo apie vaisių naudą ir, žinoma, vaišinosi.

Nepraleiskite progos apsilankyti „Sveikatiados“ facebook, paspausti ,,like” bei paraginti draugus pabalsuoti  už darželio vaikučių vykdomas veiklas. Paskutiniojo  iššūkio išsiųstos „Sveikatiadai“  medžiagos talpinimo numeris  – 133.