Naujienos

Vaikai kalėdinei eglutei pasakė “Viso gero”

Dar nespėjus gerai pasidžiaugti gautomis kalėdinėmis dovanomis, sausio 7 d. lopšelio-darželio ugdytiniai vėl rinkosi į salę. Čia likusi kalėdinė eglutė norėjo atsisveikinti su vaikais iki kitų didžiųjų metų švenčių.

Vaikai kartu su meninio ugdymo mokytoja nutarė, kad atsisveikinimas turi būti linksmas – su  dainelėmis ir žaidimais. Kiekvienos grupės vaikai rinko savo draugus, kurie dainavo eglutei kalėdines dainas. Vaikų nuostabai į salę įriedėjo baltutėlis senis besmegenis, kuris norėjo pabūti su vaikais ir pasiklausyti jų dainelių. Už tai senis besmegenis dainininkus apdovanojo šokoladiniais seniais besmegeniais. Vėliau vaikams pasiūlė pasiimti žiūronus ir nukeliauti į mišką, o ten sutiktus žvėrelius, grojant smagiai muzikai, imituoti judesiais.

Susitikimui baigiantis, visi buvo pakviesti šokti, nurimus šokiams, eglutė jau nebežibėjo. O tai reiškia, kad vaikai su eglute pasimatys jau kitoje šventėje. Visiems beliko garsiai sušukti: „Viso gero, eglute!“.