Naujienos

Vaikai džiaugiasi ilgalaikio projekto “Žaidimai moko” veiklomis

Mokytojos  Elena, Vilija ir Regina tęsia ilgalaikio projekto ,,Žaidimai moko“ veiklas, kurios iš vaikų reikalauja sumanumo, išradingumo, susikaupimo, dėmesio išlaikymo ir kūrybiškumo. Atliekant užduotis mokomasi draugiškumo, supratingumo, bendruomeniškumo. Mokytojai džiaugiasi, kad visas atsiųstas atlikti siūlomas veiklas gali lengvai integruoti į ugdymo procesą, o metodus ir būdus galės panaudoti ir ateityje.

 Gruodžio ir sausio mėnesį ,,Varpelių“, ir ,,Drugelių“ grupių vaikučiai pateiktose veiklose lankstė savaitės žmogeliukus, juos mokėsi skaičiuoti kelintiniais skaitvardžiais. Išklausę straipsnelio apie savaitės dienas ,,Savaitės dienos“, atliko veiksmus, kuriuos girdėjo, prisiminė sąvokas ,,vakar“, ,,šiandien“ ir ,,rytoj“. Dar vienoje įdomioje veikloje vaikai klausėsi pasakojimo ,,Snaigės kelionė“. Pažiūrėję pateiktį, išbandė sniego savybes, aptarė snaigių formas nupaveiksluotas  žiūrint pro mikroskopą. Jų grožis įkvėpė vaikus patiems iš plastilino nulipdyti savo snaigę. Išėję į kiemą medžius papuošė ,,veidais“ ir pastebėjo, kad medžiai, kaip ir žmonės: vieni – linksmi, kiti – gal išsigandę, nustebę, susimąstę…

Puiku, kad projekto veiklos persikelia iš grupės į lauką ir yra įdomios ir smagios.