Naujienos

Teatrinis projektas “Žaidžiame. Kuriame. Vaidiname”

Kovo 25-29 dienomis darželyje vyko tradicinė teatro savaitė „ŽAIDŽIAME. KURIAME. VAIDINAME“. 25-28 dienomis vaikai tėvelių laukė grupėse. Čia jie turėjo galimybę pažinti vaikų meninius gebėjimus žaidžiant įvairius teatrinius žaidimus, patiems įsijungti į žaidybinę veiklą.

 Kovo 29 d. vyko baigiamasis regioninis teatrinio projekto uždarymas. Nuo pat ankstyvo ryto iki pat pietų stebėjome mažųjų aktorėlių vaidinamas pasakas. Be mūsų darželio priešmokyklinio ugdymo ,,Varpelių“ grupės spektaklio pagal Biankio ,,Uodegos“ (auklėtojos Elena Alonderienė ir Regina Drungėlienė bei meninio ugdymo mokytoja Janina Norkevičienė) džiaugėmės Rietavo lopšelio – darželio ,,Kačiukų“ grupės spektakliu ,,Trys paršiukai‘, Kretingos mokyklos – darželio ,,Žibutė“ ,,Viščiukų“ grupės spektakliu ,,Senelė ir katinukas“ bei ,,Skruzdėliukų“ grupės spektakliu ,,Vaivorykštės spalvos“. Visos šventės metu vaikus linksmino pirmą kartą į darželį atkeliavęs Saulės Zuikutis (auklėtoja Inga Rimeikienė), kuris kvietė vaikus sportuoti, pažaisti, pristatyti pasakėles. Šventei baigiantis darželio direktorė padėkos raštais ir saldžiomis dovanomis padėkojo svečiams už apsilankymą ir užsimezgusią draugystę, ,,Saulutės“ darželio vaikams, pedagogams ir visiems, prisidėjusiems prie jos organizavimo. Šventė baigėsi vaišėmis, diskoteka ir konfeti saliutais.

Kovo 25 – balandžio 5 dienos jungiamajame koridoriuje veikia pagamintų lėlių – pasakų personažų paroda. Už galimybę organizuoti šią parodą esame dėkingi vaikams, pedagogams ir tėveliams.