Naujienos

Tarptautinis draugystės šokis “Matau tave”

Lapkričio 12 d.  LRT bei laidos ,,Tūkstantmečio vaikai“ kūrėjai kvietė jungtis prie tarptautinės vaikų draugystės iniciatyvos, kviečiančios vaikus būti draugiškais vieni kitiems, priimti kiekvieno išskirtinumus ir visiems kartu atlikti bendrą dainą bei šokį, simbolizuojančius pakantumo ir draugystės idėjas. Šios akcijos šūkis – ,,MATAU TAVE“ dar labiau privertė visus atkreipti dėmesį į vieną iš dažniausiai pasitaikančių vaikų išgyvenamų sunkumų – patyčias. 5-6 m. amžiaus grupių ,,Nykštukų“, A,,Meškučių“, ,,Ežiukų“ bei priešmokyklinio ugdymo grupių -,,Kiškučių“ ir ,,Drugelių“ vaikučiai prisijungė prie šios gražios iniciatyvos – su visos Europos vaikais atliko linksmą dainą ir šokį. Už galimybę dalyvauti tarptautiniame renginyje vaikai dėkojo meninio ugdymo mokytojai bei  savo grupių mokytojoms. Mažyliams nebuvo lengva įsisavinti šokio judesius Ačiū šokių mokytojai Eglei ir buvusiai lopšelio – darželio ugdytinei Mortai už vaikučiams pritaikytą virtualią šokio versiją.  Kas kaip moka, tas taip šoka! Mums pavyko puikiai, svarbiausia, tai labai patiko vaikams!

Ieškome priemonių ir būdų, skatinančių vaikus būti draugiškais su bendraamžiais, palaikyti gerus santykius su aplinkiniais.